Focus! Zuiderspoorstraat 7, 7512AX, Enschede +31 (0)53 - 431 7332 contact@focusstudio.nl https://www.focusstudio.nl/_db/style/logo.png

Het lesrooster van Focus!

Klik hier om het lesrooster voor seizoen 2019-2020 te downloaden.

Bekijk via bovenstaande link het lesrooster voor het seizoen 2019-2020. Je kan je nu al inschrijven voor het nieuwe seizoen!
Hieronder het huidige lesrooster:

Lessen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 16:30 17:30 HipHop Beginners 8-12 jaar Sabina Studio 1
17:30 19:00 Hiphop Wedstrijdteam Gevorderd 8-12 jaar Sabina Studio 1
di dinsdag 15:30 16:30 Musicalklas Alle niveaus 8-12 jaar Francesco Studio 1
16:30 17:30 Musicalklas Alle niveaus 8-17 jaar Francesco Studio 1
wo woensdag 14:15 15:00 Kleuterballet Beginners 4-5 jaar Saskia Studio 2
15:15 16:00 Kleuterballet Beginners 5-6 jaar Saskia Studio 2
16:00 17:00 Ballet Beginners 6-7 jaar Saskia Studio 2
16:30 17:30 Acrojazz Beginners 6-7 jaar Hille Studio 1
17:00 18:00 Ballet Beginners 8-10 jaar Saskia Studio 2
17:30 18:30 Acrojazz Beginners 8-12 jaar Hille Studio 1
18:00 19:00 Ballet Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
18:30 19:30 Acrojazz Intermediate 8-12 jaar Hille Studio 1
19:00 19:15 Spitzen Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
do donderdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz Intermediate 8-12 jaar Carmen Studio 1
vr vrijdag 14:45 15:30 Kleuterdans Beginners 4-5 jaar Kim Studio 1
14:45 15:30 Kleuterballet Beginners 4-5 jaar Saskia Studio 2
15:30 16:30 Kidsswing Beginners 6-7 jaar Kim Studio 1
15:45 16:45 Ballet Intermediate 6-7 jaar Saskia Studio 2
16:30 17:30 Freestyle Jazz Beginners 8-12 jaar Kim Studio 1
16:45 17:45 Ballet Intermediate 8-10 jaar Saskia Studio 2
17:30 18:30 Jeugdselectie Gevorderd 8-14 jaar Kim Studio 1
17:45 18:45 Ballet Gevorderd 9-11 jaar Saskia Studio 2
18:45 19:45 Ballet Intermediate 10-12 jaar Saskia Studio 2
19:45 20:00 Spitzen Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
za zaterdag 08:45 09:30 Kleuterdans Beginners 4-5 jaar Carmen Studio 1
09:45 10:45 Kidsswing Beginners 6-7 jaar Carmen Studio 1
10:45 11:45 Modern Alle niveaus 8-12 jaar Carmen Studio 1
12:00 13:00 Freestyle Jazz Beginners 8-12 jaar Carmen Studio 1

Lessen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 16:30 17:30 HipHop Beginners 8-12 jaar Sabina Studio 1
17:30 19:00 Hiphop Wedstrijdteam Gevorderd 8-12 jaar Sabina Studio 1
19:00 20:00 Hip hop All niveaus 13-17 jaar Sabina Studio 1
di dinsdag 15:30 16:30 Musicalklas Alle niveaus 8-12 jaar Francesco Studio 1
16:30 17:30 Musicalklas Alle niveaus 8-17 jaar Francesco Studio 1
17:15 18:30 Ballet Gevorderd 13-16 jaar Saskia Studio 2
17:30 19:00 Musicalklas Alle niveaus 13-17 jaar Francesco Studio 1
18:30 18:45 Spitzen Gevorderd 13-16 jaar Saskia Studio 2
18:45 20:00 Ballet Gevorderd 16+ Saskia Studio 2
20:00 20:15 Spitzen Gevorderd 16+ Saskia Studio 2
20:15 21:15 Ballet Beginners 16+ Kim Studio 2
21:15 22:15 Modern Beginners 16+ Kim Studio 2
wo woensdag 17:00 18:00 Ballet Beginners 8-10 jaar Saskia Studio 2
17:30 18:30 Acrojazz Beginners 8-12 jaar Hille Studio 1
18:00 19:00 Ballet Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
18:30 19:30 Acrojazz Intermediate 8-12 jaar Hille Studio 1
19:00 19:15 Spitzen Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
19:30 20:30 Body&Mind Alle niveaus 16+ Johan Studio 2
do donderdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz Intermediate 8-12 jaar Carmen Studio 1
17:30 18:30 Freestyle Jazz Alle niveaus 13-17 jaar Carmen Studio 1
18:30 20:00 Modern Intermediate 16+ Carmen Studio 1
vr vrijdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz Beginners 8-12 jaar Kim Studio 1
16:45 17:45 Ballet Intermediate 8-10 jaar Saskia Studio 2
17:30 18:30 Jeugdselectie Gevorderd 8-14 jaar Kim Studio 1
17:45 18:45 Ballet Gevorderd 9-11 jaar Saskia Studio 2
18:30 19:30 Modern Beginners 13-17 jaar Kim Studio 1
18:45 19:45 Ballet Intermediate 10-12 jaar Saskia Studio 2
19:45 20:00 Spitzen Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
20:00 21:00 Ballet Intermediate 16+ Saskia Studio 2
za zaterdag 10:45 11:45 Modern Alle niveaus 8-12 jaar Carmen Studio 1
12:00 13:00 Freestyle Jazz Beginners 8-12 jaar Carmen Studio 1

Lessen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 20:00 21:00 Hiphop Beginners 18+ Sabina Studio 1
di dinsdag 18:45 20:00 Ballet Gevorderd 16+ Saskia Studio 2
19:00 20:00 Freestyle Jazz Intermediate 18+ Francesco Studio 1
20:00 20:15 Spitzen Gevorderd 16+ Saskia Studio 2
20:00 21:30 Freestyle Jazz Gevorderd 18+ Francesco Studio 1
20:15 21:15 Ballet Beginners 16+ Kim Studio 2
21:15 22:15 Modern Beginners 16+ Kim Studio 2
wo woensdag 19:30 20:30 Body&Mind Alle niveaus 16+ Johan Studio 2
do donderdag 18:30 20:00 Modern Intermediate 16+ Carmen Studio 1
20:00 21:00 Freestyle Jazz Beginners 18+ Carmen Studio 1
vr vrijdag 20:00 21:00 Ballet Intermediate 16+ Saskia Studio 2

Lessen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 16:30 17:30 HipHop Beginners 8-12 jaar Sabina Studio 1
17:30 19:00 Hiphop Wedstrijdteam Gevorderd 8-12 jaar Sabina Studio 1
19:00 20:00 Hip hop All niveaus 13-17 jaar Sabina Studio 1
20:00 21:00 Hiphop Beginners 18+ Sabina Studio 1
di dinsdag 15:30 16:30 Musicalklas Alle niveaus 8-12 jaar Francesco Studio 1
16:30 17:30 Musicalklas Alle niveaus 8-17 jaar Francesco Studio 1
17:15 18:30 Ballet Gevorderd 13-16 jaar Saskia Studio 2
17:30 19:00 Musicalklas Alle niveaus 13-17 jaar Francesco Studio 1
18:30 18:45 Spitzen Gevorderd 13-16 jaar Saskia Studio 2
18:45 20:00 Ballet Gevorderd 16+ Saskia Studio 2
19:00 20:00 Freestyle Jazz Intermediate 18+ Francesco Studio 1
20:00 20:15 Spitzen Gevorderd 16+ Saskia Studio 2
20:00 21:30 Freestyle Jazz Gevorderd 18+ Francesco Studio 1
20:15 21:15 Ballet Beginners 16+ Kim Studio 2
21:15 22:15 Modern Beginners 16+ Kim Studio 2
wo woensdag 14:15 15:00 Kleuterballet Beginners 4-5 jaar Saskia Studio 2
15:15 16:00 Kleuterballet Beginners 5-6 jaar Saskia Studio 2
16:00 17:00 Ballet Beginners 6-7 jaar Saskia Studio 2
16:30 17:30 Acrojazz Beginners 6-7 jaar Hille Studio 1
17:00 18:00 Ballet Beginners 8-10 jaar Saskia Studio 2
17:30 18:30 Acrojazz Beginners 8-12 jaar Hille Studio 1
18:00 19:00 Ballet Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
18:30 19:30 Acrojazz Intermediate 8-12 jaar Hille Studio 1
19:00 19:15 Spitzen Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
19:30 20:30 Body&Mind Alle niveaus 16+ Johan Studio 2
do donderdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz Intermediate 8-12 jaar Carmen Studio 1
17:30 18:30 Freestyle Jazz Alle niveaus 13-17 jaar Carmen Studio 1
18:30 20:00 Modern Intermediate 16+ Carmen Studio 1
20:00 21:00 Freestyle Jazz Beginners 18+ Carmen Studio 1
vr vrijdag 14:45 15:30 Kleuterdans Beginners 4-5 jaar Kim Studio 1
14:45 15:30 Kleuterballet Beginners 4-5 jaar Saskia Studio 2
15:30 16:30 Kidsswing Beginners 6-7 jaar Kim Studio 1
15:45 16:45 Ballet Intermediate 6-7 jaar Saskia Studio 2
16:30 17:30 Freestyle Jazz Beginners 8-12 jaar Kim Studio 1
16:45 17:45 Ballet Intermediate 8-10 jaar Saskia Studio 2
17:30 18:30 Jeugdselectie Gevorderd 8-14 jaar Kim Studio 1
17:45 18:45 Ballet Gevorderd 9-11 jaar Saskia Studio 2
18:30 19:30 Modern Beginners 13-17 jaar Kim Studio 1
18:45 19:45 Ballet Intermediate 10-12 jaar Saskia Studio 2
19:45 20:00 Spitzen Gevorderd 10-12 jaar Saskia Studio 2
20:00 21:00 Ballet Intermediate 16+ Saskia Studio 2
za zaterdag 08:45 09:30 Kleuterdans Beginners 4-5 jaar Carmen Studio 1
09:45 10:45 Kidsswing Beginners 6-7 jaar Carmen Studio 1
10:45 11:45 Modern Alle niveaus 8-12 jaar Carmen Studio 1
12:00 13:00 Freestyle Jazz Beginners 8-12 jaar Carmen Studio 1

 

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 09:00 11:00 Summer Bootcamp KIDS Alle niveaus 8-12 jaar Francesco Studio 1
09:00 11:00 Summer Bootcamp kids (Let op 2 ochtenden) Alle niveaus 8-16 jaar Francesco Studio 1
do donderdag 09:30 10:00 Dreumesdans Alle niveaus 1-3 jaar Astrid Studio 1
10:15 11:00 Peuterdans Alle niveaus 2-4 jaar Astrid Studio 1

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 09:00 11:00 Summer Bootcamp KIDS Alle niveaus 8-12 jaar Francesco Studio 1
09:00 11:00 Summer Bootcamp kids (Let op 2 ochtenden) Alle niveaus 8-16 jaar Francesco Studio 1
19:00 22:00 Summer Bootcamp VOLWASSENEN Alle niveaus 16+ Francesco Studio 1
19:00 22:00 Summer Bootcamp Volwassenen (Let op 2 avonden) Alle niveaus 16+ Francesco Studio 1

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Basic Alle niveas 18+ Kim Studio 1
09:00 09:00 Openingsdans - Standaard Alle niveaus 18+ Kim Studio 1
09:00 09:00 Openingsdans - Uitgebreid Alle niveaus 18+ Kim Studio 1
19:00 22:00 Summer Bootcamp VOLWASSENEN Alle niveaus 16+ Francesco Studio 1
19:00 22:00 Summer Bootcamp Volwassenen (Let op 2 avonden) Alle niveaus 16+ Francesco Studio 1
do donderdag 09:20 10:30 Hatha Yoga Beginners 21-65 jaar Jacobien Studio 1
11:00 12:00 Yoga 50 plus Beginners 50+ Jacobien Studio 1

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Les Niveau Leeftijd Docent Studio
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Basic Alle niveas 18+ Kim Studio 1
09:00 09:00 Openingsdans - Standaard Alle niveaus 18+ Kim Studio 1
09:00 09:00 Openingsdans - Uitgebreid Alle niveaus 18+ Kim Studio 1
09:00 11:00 Summer Bootcamp KIDS Alle niveaus 8-12 jaar Francesco Studio 1
09:00 11:00 Summer Bootcamp kids (Let op 2 ochtenden) Alle niveaus 8-16 jaar Francesco Studio 1
19:00 22:00 Summer Bootcamp VOLWASSENEN Alle niveaus 16+ Francesco Studio 1
19:00 22:00 Summer Bootcamp Volwassenen (Let op 2 avonden) Alle niveaus 16+ Francesco Studio 1
do donderdag 09:20 10:30 Hatha Yoga Beginners 21-65 jaar Jacobien Studio 1
09:30 10:00 Dreumesdans Alle niveaus 1-3 jaar Astrid Studio 1
10:15 11:00 Peuterdans Alle niveaus 2-4 jaar Astrid Studio 1
11:00 12:00 Yoga 50 plus Beginners 50+ Jacobien Studio 1